חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פלסים דיגיטליים כולל לייזר

פלסים דיגיטליים כולל לייזר


Digilevel pro 120


Digilevel pro 30


Digilevel pro 60


Digilevel 60

פלס לייזר

השימושים של פלס לייזר

פלס הוא מכשיר מדידה באמצעותו ניתן לקבוע האם משטח מאונך או מאוזן ביחס לקרקע. זהו כלי עבודה חיוני לעבודות הדורשות דיוק רב כגון תליית מדפים, חיפוי וריצוף, בניית רהיטים ועוד. לעומת הפלס הידני, שהעבודה עימו אמנם מדויקת אך מסורבלת ולא תמיד נוחה, ניתן למצוא כיום פלס לייזר, שהוא אחד הפיתוחים המתקדמים ביותר בתחום ועולה ביתרונותיו על הפלס המסורתי. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם.
מהו פלס לייזר?
פלס לייזר אינו נראה ברך כלל כמו פלס רגיל, אלה הנו מכשיר בעל יכולת פילוס אוטומטי. כאשר המכשיר מפולס הוא שולח קרניי לייזר לסביבה שלו וכך יכול המשתמש לראות את הקו של הלייזר, למשל על הקיר. הקו הזה הנו מסמל את המישור המפולס על הקיר.
מכשירים שונים מיצרים קוים לכל מיני כיוונים ומאפשרים בכך בנייה בקווים ישרים לאורך ולרוחב.

דגמים שונים של פלסי לייזר
קיימים דגמים מקצועיים ודגמים ביתיים ושני הסוגים משדרגים את התוצאה ומאפשרים ליהנות מדיוק מושלם ולאיכות גבוהה של העבודה.
בין הדגמים המקצועיים ניתן למצוא דגמים ייעודיים לבעלי מקצוע ספציפיים. כך ניתן למצוא פלס המבוסס על קרני לייזר לריצוף המבטיח עבודת ריצוף מדויקת, פלס צלב לעבודה מדויקת ונוחה ועוד. קיימים גם דגמים קומפקטיים המגיעים עם חצובה וכך ניתן להתאים כל פלס לתנאי השטח, למצבי פילוס שונים ולסוגי עבודה מגוונים.
לייזר ירוק מודגש יותר ומיועד לתנאי תאורת חוץ. לייזר אדום הוא זול יותר ופחות מתאים לעבודות חוץ בתאורת יום.
למה לשים לב כאשר קונים פלס הפועל על קרני לייזר?
כאשר רוכשים פלס לייזר חשוב לבחון את רמת הדיוק שלו, מספר הקרניים, טווח המכשיר, סוג הפילוס, אנכי, אופקי או צלב והאפשרויות לפילוס אוטומטי. כמו-כן, חשוב לקרוא היטב את המפרט הטכני ולבדוק פרמטרים נוספים כגון אביזרים נלווים, חיי סוללה, אחריות, מחיר ושם המותג.
אם יש לכם שאלות נוספות לגבי פלס לייזר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אהוד אנגל מכשירי מדידה והנדסה בע”מ, לייעוץ והכוונה כדי לבחור את המכשיר המתאים ביותר עבורכם.

 

נתונים נוספים

תפריט נגישות

הזמן עכשיו

Open chat
היי 👋
איך אפשר לעזור לך?