חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדי טווח לייזר

מדי טווח לייזר

מד טווח לייזר או בשמו הנוסף – מטר לייזר, מאפשר לאנשי מקצוע למדוד מרחק ללא צורך להתקרב אל העצם שאת המרחק אליו רוצים למדוד. ישנו היום מגוון רחב של מכשירים כאלה, לייזרים ואופטיים, והם משתנים ביניהם במרחק שהם יכולים למדוד, בדיוק ובפרמטרים נוספים. בנוסף, ישנם מכשירים אשר מציעים אפשרויות נוספות, כגון חישוב שטחים, נפחים, מדידת גובה של עצם מסוים (עמוד, מבנה וכד') מרחוק, מדידת מקטעים מרחוק (לדוגמה מדידה של המקטע שבין קומה חמישית לעשירית במבנה), מדידת שטח של שלט חוצות מבלי להתקרב אליו, מדידת זווית של שיפוע של גג ועוד הרבה מאוד יכולות מתקדמות ומתוחכמות. מדי טווח לייזר מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות: 

מד טווח לייזר לעבודות פנים בלבד

מכשירים המתאימים בעיקר לעבודות פנים, או לעבודות חוץ המצריכות מדידות במרחקים קצרים בלבד. מכשירים אלה מחייבים שיתקיים מצב שבו המודד מצליח לראות את קרן הסימון של המכשיר, וזאת כדי לדעת בדיוק באיזו נקודה הוא מודד.   


Milseey R2B - 9

מדי טווח לייזר לעבודות פנים

מד טווח לייזר / מטר לייזר לעבודות פנים וחוץ 

מכשירים המסוגלים למדוד טווחים ארוכים יותר ממדי הלייזר המיועדים לעבודות פנים בלבד. מכשירים אלה משוכללים יותר, שכן במרחק רב ובאור יום לא ניתן לראות את קרן הלייזר על המטרה ולכן, יהיה קשה לדעת אם נמדדה המטרה שרצינו. על מנת להצליח בכל זאת לספק תוצאות מדויקות של המדידה, מכשירי מטר לייזר אלו מצוידים באמצעים המאפשרים למשתמש לאתר את מקום המדידה הנמצא בטווח רחוק מאד ולא להסתמך על נראות קרן המדידה בעין ממרחק.


מדידות חוץ – LEICA D410

מדי טווח לייזר לעבודות פנים וחוץ

 

 

התקשרו אלינו

03-5615442[email protected]

מתעניינים באחד המוצרים שלנו?                        מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

נתונים נוספים

תפריט נגישות

הזמן עכשיו

Open chat
היי 👋
איך אפשר לעזור לך?