חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צור קשר

03-5615442 – משרד
054-5364470 – אהוד

פקס: 03-5611387

רחוב קרליבך 7 (בסמטה), תל אביב 6713211דוא"ל: [email protected]

צור קשר

מתעניינים באחד המוצרים שלנו?  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

אנו לקוח נאמן של חברת אהוד אנגל וממליצים עליהם ללא היסוס. לאהוד אנגל מבחר רחב של מוצרים מעולים ופתרונות לצרכים מגוונים ושרות מעבדה אמין ומקצועי. השרות תמיד מקצועי וסבלני. כשמתקלקל לנו מכשיר אהוד אנגל תמיד ינסו לתקנו וגם יצליחו ובמחיר סביר ואנו יודעים שאפשר לסמוך עליהם ושבעזרתם נוכל להפיק את המקסימום מהשקעותינו הקודמות במכשור.
עמירם תדהר
"אהוד אנגל נאמן לנו ואנו נאמנים לו. הוא מכיר את שיטות העבודה המיוחדות שלנו, נאתר לבקשותינו ומתאים לנו פתרונות שעובדים עבורינו. כשצריך הם מגיעים איתנו לשטח, השירות מהיר והטיפול סבלני ומקצועי"
יהודה שפירא, מודד
"אנו קונים מכשירי מדידה רק אצל אהוד אנגל. הם יודעים לענות לדרישותינו הספציפיות באופן המקצועי והמיידי ביותר. בשוק של היום למודד אין זמן לבזבז וספק מכשירי מדידה כמו אהוד אנגל נותן את השקט והביטחון בציוד בו אנו משתמשים כדי שנוכל להתרכז בעבודתינו"
ישראל לייבוביץ, מודד
"אנו רכשנו מאהוד אנגל מכשירי לייזר שונים ומגוונים ובכללם כאלו הדורשים תכונות מיוחדות (כגון יכולת מדידה של קירות מסך). אהוד אנגל וצוותו התאימו לנו פתרונות מקדמת הטכנולוגיה, הם מעורים היטב בחידושים בענף, מגלים סבלנות ומקצועיות ואנו שמחים להמליץ עליהם כספק אמין שתמיד כדאי לחזור אליו"
בני, אלום עשת
"אנו מתמחים בעבודות תיעול, ביוב וצנרת מיוחדות ואהוד אנגל ואנשיו הנאמנים מסוגלים להבין צרכים מיוחדים אלו. מלאי המוצרים שהם יודעים לייבא, וקשת הספקים הרחבה שלהם, כולל מענה גם לצרכים המיוחדים של ייעול העבודה במשימות פחות שגרתיות. אוהד אנגל לא יאכזב אתכם"
יורם, שיק תשתיות
בחברת אהוד אנגל אנו מקבלים שרות וסיוע טלפוני מיידי והם מבינים היטב את ההכרח לא לאבד ולו דקה של זמן עבודה. הם הציעו לנו מכשירים חילופיים מתאימים כל אימת שמכשיר התקלקל או דרש שדרוג או כיול. הם מגישים מבחינה מסחרית, ובכלל זה אפשר להזכיר עסקאות trade-in אטרקטיובת שהוצעו לנו והשיגו לנו בסה"כ חיסכון משמעותי בשדרוג למשירים מתקדמים. אהוד אנגל תמיד יידע לתפור ללקוח את ההצעה המתאימה הן מבחינת הפתרון הטכני והן מבחנת התנאים המחסריים.
חחן-ציון מלכיאל, מודד
תמיד נחזור לאהוד אנגל לקניית מכשירים חדשים. כל מה שרכשנו מהם עד כה עמד בציפיות, כנה לצרכינו הספציפיים ושרת אותנו נאמנה שנים רבות. תמיד הרגשנו בטוחים בתמיכה ובשרות. התיקונים מידיים, וכשאפשר מתבצעים במקום. וכשאנו מבקשים – וגם מבלי לבקש – אהוד אנגל מגיעים אלינו לשטח. הם לבטח מהספקים האמינים ביותר בשוק.
טל אלקלאי, טל-זיו מדידות
אנ שמחים להמליץ על אהוד אנגל ובמיוחד התרשמנו מאיכות ההדרכה והתמיכה שהם נותנים. הם ארגנו לנו יום עיון אצלנו בחברה בו הם הדריכו את מנהלי העבודה שלנו בשיטות עבודה מתקדמות בעזרת המכשור שקנינו מהם. כמו כן קיבלנו סקירות על מגמות וחידושים בתחום.
דניאל, קן התור
הקודם
הבא

חברות לקוחות שלנו

ashtrom-nechasim_logo_2020
channels4_profile
Screenshot_18
Dimri-190x190
000539
channels4_profile scopy
channels4_profile sscopy
channels4_
Logo_Minrav_N
chans
Screenshot_14
Screenshot_25
unnamed
channes
channels4_aa

קודם
הבא

נתונים נוספים

תפריט נגישות

הזמן עכשיו

Open chat
היי 👋
איך אפשר לעזור לך?